Hakkımızda

EKSERA Elektronik Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2000 yılında kurulan, proje tabanlı yazılım ve elektronik otomasyon üzerine yoğunlaşmış bir ar-ge şirketidir.

Sürekli uyguladığı iyileştirme programı çerçevesinde 2006 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE Hizmet Yeterlilik belgelerini alan EKSERA, şirketlerin farklı platformlardaki her türlü bilişim faaliyetinin planlanması, projelendirilmesi, danışmanlığının yapılması, yazılımlar için sistem analizi yapılması ve bu yazılımların hayata geçirilmesi gibi anahtar teslimi çözümler üretir. Elektronik otomasyon ihtiyaçları için akıllı sistemler ve cihazlar tasarlar, bunlar için gerekli gömülü yazılımları gerçekleştirir. Sorunlara ve ihtiyaçlara optimum çözümler üretmeyi amaçlayan EKSERA, yerli üretim imkanlarından ve insan kaynaklarından en üst seviyede faydalanarak tüm hizmetlerinde en son teknolojiyi kullanmayı kendisine ilke edinmiştir.

Eksera sahip olduğu yazılım geliştirme teknolojileriyle; gelişmiş web tabanlı ve masastü uygulamalarının yanında sistem gömülü yazılımları, PDA ve cep telefonları için mobil çözümler de gerçekleştirmektedir.

Yazılım geliştirme süreci; iş planlama ve sistem analiz safhasından başlayarak, programlama, test, eğitim ve müşteri destek bölümlerini kapsayan bir bütün olarak ele alınır. Eksera bünyesinde müşteri ihtiyaçlarını gözönüne alarak, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay uygulamalar geliştirilir. Bununla birlikte veritabanı sağlamlığı, uygulama performansı, veri güvenliği, ölçeklenebirlilik, kullanıcı bazında sınırlandırılabilir yetkiler ve parametrik çalışma altyapısı da yazılım geliştirme sırasında baz alınan unsurlardır.

Firma ya da işletmenin bünyesindeki iş akışının düzenlenmesi için genelde çevreyle iletişim halinde olan, farklı birimlerden aldığı verilere göre sonuçlar üretebilen akıllı cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Eksera firmaların endüstriyel ve elektronik otomasyon ihtiyaçları için özel projeler ve tasarımlar gerçekleştirir. Basit kontrol kartlarından, çevre kontrolü yapabilen GSM tabanlı kompleks cihazlara kadar ihtiyaç duyulan her çeşit özel çözüm hayata geçirilir.

Eksera bünyesinde, son kullanıcı ürünlerinden fabrika ortamında çalışacak endüstriyel kontrol kartlarına kadar geniş bir yelpazede isteğe özel çözümler üretilebilmektedir.