Dijital Yayıncılık (DPS)

Kelimeler her zaman bilginin alınması ve yayılmasının kalbinde yer almıştır. Günümüzde basılı bilginin okunması artık sadece bu iş için geliştirilmiş olan e-okuyuculara, çok amaçlı tabletlere ve diğer dijital cihazlara doğru kayıyor. Bu yeni düşünce şekli büyük değişimler tetikleyecek ve yayıncılık ekosisteminde içerik girişinde yeni trendler yaratacak.

İnteraktif yayınlar ile izlenme oranlarınızı arttırın...

Bir markanın ürünlerinin en detaylı anlatıldığı ortam, kuşkusuz kataloglardır. Birçok marka için satışları artırmaya giden en etkili yollardan biri olan kataloglar, genellikle yeterince önem görmeyen gizli birer başarı anahtarıdır. Bu başarı anahtarını etkin bir biçimde kullanabilmek için de her ortama göre özel biçimde hazırlık yapmak gerekmektedir.

Tablet arabirimleri, geleneksel kataloglardan farklı olarak,
• Her bir ürünün geniş detaylarla sergilenebilmesine
• Kullanıcılarla çift yönlü iletişim kurulabilmesine
imkan vermektedir.

Katalog, broşür, dergi, kitap veya gazete sayfalarınızda interaktif ve kullanıcı ile etkileşimli dijital içerikler kullanabilirsiniz.
Sayfalarınıza,
• Fotoğraflar
• Videolar
• 360 derece ürün / mekan gösterimleri
• İnteraktif reklam alanları
• Sosyal medya paylaşımları
• Online satış
gibi interaktif içerikler koyabilirsiniz.

Satış ortaklarınız ve müşterilerinizle yakın iletişim sağlayın...

Günümüzde yapılan araştırmalar, tüketicilerin önemli bir bölümünün alışveriş esnasında mobil cihazlarını aktif biçimde kullandıklarını göstermektedir. Potansiyel müşterilerinizin tabletlerinde kataloğunuz ile yer almak, onların markanız hakkında anlık ve detaylı bilgi edinmelerine imkan vererek satışlarınızı artıracaktır.

Tablet kataloglarının bir avantajı da güncellenebilmeleridir. Basılı kataloglardan farklı olarak uygulama şeklinde hazırlanacak tablet katalogları otomatik olarak güncellenebilmektedir. Böylece sezon geçişlerinde, ürün gamı değişikliklerinde ve fiyat güncellemelerinde müşterilere daima doğru bilgi ulaştırılabilmektedir.

Tablet katalogları ile müşterilerinize özel indirim ve fırsatlar da sunabilirsiniz. Bu tip kataloglar, müşterilerin markaya olan bağlılık duygusunu da arttıracaklarından uzun vadede yüksek geri dönüşü olacak yatırımlar olarak da değerlendirilebilirler. Ayrıca, basılı bir katalog birkaç saat sonra atılsa bile tablete yüklenen kataloglar genellikle kalıcı olmaktadırlar. Bu kalıcılığı sağlayabilmek için müşteri tabanınıza katma değeri yüksek, kolay kullanılabilir ve kaliteli bir katalog sunmanız gerekmektedir. Günümüzde bu tip tablet kataloglarından yararlanan markalar, hızla gelişen müşteri tabanıyla etkin biçimde buluşarak rekabet ortamında öne çıkmaktadırlar.

Detaylı İstatistik ve Raporlama

Detaylı raporlama araçları ile,
• anlık okuyucu rakamları
• sayfa bazında geçirilen süre
• dijital reklamlarınızın tıklanma ve izlenme bilgilerini
• kullanıcılarınızın en çok ilgilendikleri ürün / hizmetleri
gibi pek çok detaylı bilgiye, günlük, haftalık, aylık hatta yıllık olarak ulaşabilirsiniz.